سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > پایان هفته نخست لیگ قایقرانی بانوان/ باشگاه مقاومت در رده دوم ایستاد
 


  چاپ        ارسال به دوست

پایان هفته نخست لیگ قایقرانی بانوان/ باشگاه مقاومت در رده دوم ایستاد

در پایان هفته نخست رقابت های لیگ قایقرانی آبهای آرام بانوان، باشگاه مقاومت در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، پنجمین دوره رقابت های لیگ قایقرانی آبهای آرام بانوان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، هیات تهران، ستارگان قوا، تاید واتر، قوا تهران، سنگ درویشی و جوانان قوا در 9 ماده برگزار می شود.

هفته نخست این رقابت ها صبح امروز 22 تیرماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد و قایقرانان در مواد کایاک و کانو در مسافت 500 و 200 متر به رقابت پرداختند.

در کایاک یکنفره 500 متر هدیه کاظمی از تایدواتر، الناز شفیعیان از مقاومت و سمن سلطانی از سنگ درویشی مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 500 متر پریسا محمدزاده از مقاومت اول، فاطمه کرمجانی از تایدواتر دوم و مریم شورگشتی از ستارگان قوا سوم شدند.
در کایاک دونفره 500 متر هدیه کاظمی و آرزو حکیمی از تایدواتر مقام نخست، ساجده تبریزی و نگار علیمحمدی از مقاومت مقام دوم و راسپینا قویدل و نرجس کارگرپور از ستارگان قوا مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 500 متر هیوا افضلی و فاطمه کرمجانی از تایدواتر، پریسا محمدزاده و سارا درختی از مقاومت و فرانک چشمه و پرستو مهنما از ستارگان قوا اول تا سوم شدند.
در کایاک چهارنفره 500 متر تیم تایدواتر با ترکیب کیانا کمال زاده، سارا کاظمی، هدیه کاظمی و آرزو حکیمی مقام اول، تیم مقاومت با ترکیب ساجده تبریزی، نگار علیمحمدی، الناز شفیعیان و سارا حسینی مقام دوم و تیم ستارگان قوا با ترکیب پدیده پهلوان زاده، رسپینا قویدل، نرجس کارگرپور و ساقی خاقانی مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 200 متر هیوا افضلی از تایدواتر اول، پریسا محمدزاده از مقاومت دوم و مریم شورگشتی از ستارگان قوا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر آرزو حکیمی از تایدواتر مقام اول، الناز شفیعیان از مقاومت مقام دوم و ساقی خاقانی از ستارگان قوا مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 200 متر هیوا افضلی و فاطمه کرمجانی از تایدواتر، پریسا محمدزاده و سارا درختی از مقاومت و فرانک چشمه و پرستو مهنما از ستارگان قوا رده های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کایاک دونفره 200 متر ساجده تبریزی و نگار علیمحمدی از مقاومت اول، سارا کاظمی و کیانا کمال زاده از تایدواتر دوم و ساغر خاقانی و مائده شورگشتی از جوانان قوا سوم شدند.

بر این اساس در پایان هفته نخست باشگاه تایدواتر با 68 امتیاز صدرنشین شد، مقاومت بسیج با 58 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و ستارگان قوا با 40 امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.


١١:٤١ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤١٥٨١    /    تعداد نمایش : ١٠٨خروج