سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > تجلیل از مروجین اخلاق در روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور سردار یزدانی
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از مروجین اخلاق در روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور سردار یزدانی

از مروجین اخلاق در روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در مراسمی که به همت هیئت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی نیروهای مسلح، سازمان ورزش بسیج و سازمان بسیج ورزشکاران برگزار شد، تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، مراسم گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در محل سالن غدیر مجموعه فتح المبین با حضور سردار عراقی، سردار یزدانی، داود آذرنوش و تنی چند از امیران ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این مراسم رئیس هیات ورزش های پهلوانی نیروهای مسلح با گرامیداشت 17 شوال سالروز سرنگونی عمربن عبدود به دست حضرت علی (ع) گفت: مردانگی و فتوت و گذشت اساس ورزش پهلوانی و زورخانه ای است.

سردار سرتیپ عبدالله عراقی افزود: ما در خصوص ورزش پهلوانی در نیروهای مسلح بر خرد جمعی تکیه فراوان داریم و امورمان را اینگونه پیش می بریم.

جانشین نیروی زمینی سپاه در بخش دیگری از سخنانش با تبریک پیروزی های اخیر مردم عراق گفت: قوی ترین تحلیلگران سیاسی و نظامی می گفتند سوریه و عراق شش ماه بیشتر دوام نمی آورند اما اکنون دیده اید که چگونه لانه های عنکبوتی داعش در موصل و حلب در حال فرو ریختن است.

در بخش دیگری از این مراسم معاون وزیر ورزش گفت: از سردار صفارزاده که پیگیری کرد تا روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در تقویم کشور ثبت شود قدردانی می کنم .

احمدی افزود: ترویج اخلاق ، فرهنگ و منش پهلوانی جزو برنامه های ما در این وزارتخانه است و با تلاش و هم افزایی بیشتر و کارجهادی باید ورزش به اخلاق و فرهنگ مزین شود.

 

دراین مراسم از احمد علمایی پیشکسوت رشته های رزمی و جانباز ورزشکار مدافع حرم امیرحسین حاج نصیری هم تجلیل شد.


١٣:٤٨ - چهارشنبه ٢١ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤١٥٤٧    /    تعداد نمایش : ١٢٦خروج