سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > میرجلیلی:ورزشکاران ایرانی با مبارزه نکردن با نمایندگان رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، پیام مقاومت و اسکتبارستیزی را به دنیا مخابره می کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

میرجلیلی:ورزشکاران ایرانی با مبارزه نکردن با نمایندگان رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، پیام مقاومت و اسکتبارستیزی را به دنیا مخابره می کنند

جانشین سازمان ورزش بسیج گفت: ورزشکاران ایرانی با مبارزه نکردن با نمایندگان رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، پیام مقاومت و اسکتبارستیزی را به دنیا مخابره می کنند.

مهدی میر جلیلی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج درباره برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد، گفت: این مراسم که در تجلیل از ورزشکاران که مقابل رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی به میدان نرفتند، برگزار می شود به خوبی به نام تجلیل از جوانمردان نامیده شده که نام پرمعنایی است و پیام های زیادی دارد.

جانشین سازمان ورزش بسیج افزود: قهرمانان ما تربیت شده مکتب مولا حضرت علی (ع) هستند و هم و غمشان دفاع از مظلوم و ایستادگی برابر ظلم است. هر چند ورزشکاران جوانمرد با قرار نگرفتن برابر نمایندگان رژیم اشغالگر قدس از مدال گذشتند اما مدال افتخار و جوانمردی زا  از دست مادران شهدای فلسطین دریافت می کنند.

میرجلیلی با اشاره به اینکه ورزشکاران کشورمان با این حرکت، فرهنگ ایستادگی، مقاومت و استکبارستیزی را به دنیا معرف می کنند، اظهار داشت: مبارزه نکردن قهرمانان کشورمان با ورزشکار رژیم صهیونیستی، مبارزه با ظلم و استکبارستیزی در میدان های ورزشی و به رسمت نشناختن رژیم سفاک صهیونیستی است.

وی خاطر نشان کرد: وقتی قهرمانان  ما مدال هایشان را در مسابقات مختلف آسیایی، المپیک و جهانی به رهبر معظم انقلاب، خانواده شهدای مدافع حرم و سردار سلیمانی تقدیم می کنند، نشان ازهویت و انقلابی بودن است، به خصوص که مولایمان حضرت علی(ع) می فرمایند انسان به هیچ زینتی زیباتر از جوانمردی آراسته نمی شود.

 

جانشین سازمان ورزش بسیج با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد در آستانه راهپیمایی روز قدس، تاکید کرد:جامعه ورزش امسال هم حضور پررنگی در راهپیمایی روز قدس خواهد داشت و نفرت از رژیم کودک کش و اشغالگر قدس را فریاد خواهند زد و همان طور که مقام معظم رهبری فرموده اند این رژیم به پایان خط رسیده و و 25 سال آینده را نخواهد دید.


١٤:٣٠ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٠٩٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٠خروج