سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > در سفر سردار یزدانی به استان زنجان صورت گرفت/ جلسه با مسئولان تربیت بدنی و بسیج ورزشکاران نواحی، بازدید از حسینیه اعظم زنجان
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر سردار یزدانی به استان زنجان صورت گرفت/ جلسه با مسئولان تربیت بدنی و بسیج ورزشکاران نواحی، بازدید از حسینیه اعظم زنجان

رئیس سازمان ورزش بسیج در سفر به استان زنجان  علاوه بر جلسه با مسئولان تربیت بدنی نواحی و کانون بسیج ورزشکاران استان، از حسینیه اعظم زنجان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، سردار یزدانی اول این هفته سفری به استان زنجان داشت و در این سفر 24 ساعته در برنامه های مختلفی شرکت کرد و در جریان آخرین تحولات و برنامه های تربیت بدنی سپاه انصارالمهدی(عج) قرار گرفت.

رئیس سازمان ورزش بسیج در این سفر ابتدا در جلسه با مسئولان نواحی تربیت بدنی سپاه انصارالمهدی(عج) شرکت و در سخنانی بر لزوم آمادگی جسمانی و دفاعی بسیجیان تاکید کرد.

سردار یزدانی در ادامه همراه با داود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، بیگدلی مسئول تربیت بدنی سپاه زنجان به شهرستان طارم رفت و در جلسه های کانون های بسیج ورزشکاران این شهر و تودیع و معارفه مسئول کانون شرکت کرد.

 

رئیس سازمان ورزش بسیج در ادامه برنامه هایش علاوه بر حضور در جلسه مسئولان کانون بسیج ورزشکاران استان زنجان، از حسینیه اعظم زنجان بازدید کرد و در جلسه ای با اعضای هیئت مدیره این حسینیه درباره همکاری های مشترک به بحث و گفتگو پرداخت.


١٤:٥٠ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٣٨٩١٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٦خروج