سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > سردار یزدانی در بازدید از دوره بازآموزی مربیان دفاع شخصی رزمی طرح فتح سپاه زنجان : بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمنان باید آمادگی خود را در رشته های دفاع شخصی، کوهنوردی، شنا و کویرنوردی بالا ببرند
 


  چاپ        ارسال به دوست

سردار یزدانی در بازدید از دوره بازآموزی مربیان دفاع شخصی رزمی طرح فتح سپاه زنجان : بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمنان باید آمادگی خود را در رشته های دفاع شخصی، کوهنوردی، شنا و کویرنوردی بالا ببرند

رئیس سازمان ورزش بسیج در بازدید از دوره بازآموزی مربیان دفاع شخصی رزمی طرح فتح سپاه زنجان گفت: بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمنان باید آمادگی خود را در رشته های دفاع شخصی، کوهنوردی، شنا و کویرنوردی بالا ببرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، سردار یزدانی در سفر به استان زنجان، از دوره بازآموزی مربیان دفاع شخصی رزمی طرح فتح سپاه انصارالمهدی(عج) بازدید کرد.

رئیس سازمان ورزش بسیج را که در این بازدید، داود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران نیز همراهی می کرد، در جمع شرکت کنندگان در تیم دوره بازآموزی گفت: بسیج  بایستی  از همه نظر آماده مقابله با تهدیدات دشمنان باشد.

 

سردار یزدانی افزود: بیسیجیان باید آمادگی خود را در رشته های دفاع شخصی، کوهنوردی،شنا در دریا و کویر نوردی برای مقابله با تهدیدات دشمنان بالا ببرند.


٠٩:٣٧ - دوشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٣٨٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٤خروج