سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > دعوت نایب قهرمان المپیک از مردم به استفاده از کالای تولید داخلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت نایب قهرمان المپیک از مردم به استفاده از کالای تولید داخلی

دارنده مدال نقره وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در بازی های المپیک 2016 ریو، با دعوت از همه مردم ایران بویژه ورزشکاران با استفاده از کالاهای تولید شده در داخل کشور،گفت:حمایت از تولیدات داخلی به بهبود وضعیت اشتغال جوانان که یکی از معضلات اصلی کشور است، کمک می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، کمیل قاسمی افزود:حمایت از تولید داخلی و افزایش گرایش مردم به استفاده از محصولات تولید شده در داخل کشور موجب اشتغال زایی بیشتر در کشور خواهد شد و همانطور که همه می دانند، بیکاری یکی از مشکلات اساسی جامعه امروز است.

این قهرمان ورزشی کشور،خاطر نشان کرد: البته همه تولید کنندگان داخلی نیز باید استانداردهای لازم را به دست آورند و با تولید کالای با کیفیت باعث شوند که خریداران دیگر رغبتی به خرید کالاهای خارجی نداشته باشند و از جنس ایرانی استفاده کنند.

قاسمی تاکید کرد:به طور حتم من به عنوان یک ورزشکار با استفاده از کالای ایرانی همواره از تولیدات داخلی حمایت می کنم تا نقش کوچکی در رونق اقتصادی کشورم داشته باشم.

 

وی یادآور شد: البته دولت نیز باید با حمایت لازم تدابیری بیاندیشد که تولید کنندگان داخلی با تجهیزات بهتر و مواد اولیه مرغوب تر به امر تولید پرداخته و کالای با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید کنند.


١٠:٣٧ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٣١٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٣خروج