سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > مشهدی آقایی:پهلوانان واقعی شهدا و ایثارگران هستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشهدی آقایی:پهلوانان واقعی شهدا و ایثارگران هستند

مشهدی آقایی در دیدار با خانواده معظم شهداء، با بیان اینکه قهرمانان اصلی و پهلوانان واقعی، شهداء و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس هستند، اظهار داشت :نام آوران ورزشی ایران اسلامی باید غیرت، ایستادگی و اخلاق شهدا و خانواده معظم شهداء را سرلوحه فعالیتهایشان قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج؛محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در دیدار با برخی خانواده معظم شهداء گفت: خانواده های شهدا سرمایه های ارزشمند ایران هستند و همان طورکه امام (ره) فرمودند 'خانواده های شهدا چشم و چراغ ملت اند' ما در مقابل جانفشانی ها و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران و خانواده آنها وظیفه خود را آن طورکه در شأن این عزیزان باشد، انجام نداده ایم.

در این دیدار که سیدعلی بابایی رئیس اداره حراست،حسین بکان مسئول بازرسی و سید احمد محمدی مسئول امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان استان نیز حضور داشتند،مدیرکل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: امنیت،آرامش و نظم کنونی ایران اسلامی مرهون جانفشانی ها و از خود گذشتگی های شهداء والامقام و همچنین صبر و بردباری خانواده های معظم شهداء است و این حضور و دیدار ها تجدید بیعت با آرمانهای مقدس امام شهدا و شهدا است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: قهرمانان اصلی و پهلوانان واقعی شهدا و ایثارگران هستند و نام آوران ورزشی ایران اسلامی باید روحیه غیرت و ایستادگی و اخلاق شهدا و ایثارگران را سر لوحه کار خود قرار دهند.

 

شایان ذکر است مدیرکل ورزش و جوانان استان و هیات همراه با حضور در منزل شهدای والامقام انقلاب اسلامی و استان قزوین بنامهای:سیدعلی صفائی،سید هاشم موسوی،ایرج و سیروس زرآبادی پور،داود زمانی،عباس حیدری،عزت ا...رستمی،محمد انصاریان،سیروس احمدی،داود خواجه وند و کاظم کوچک تبار از پدر و مادر این شهیدان سرافزار تقدیر نمود.


١٠:٢٨ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٣١٥    /    تعداد نمایش : ٤١٥خروج