سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > کی‌روش دستیاران ایرانی نمی‌خواهد!
 


  چاپ        ارسال به دوست

کی‌روش دستیاران ایرانی نمی‌خواهد!

گفته می شود سرمربی پرتغالی قید دستیاران ایرانی را زده و کوتاه بیا نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، یکی دو روز است تمرینات تیم ملی با 9 بازیکن در زمین پژوهشگاه آغاز شده اما بدون دستیاران ایرانی کی روش! دو سه روزی است کروز دستیار کی روش 9 بازیکن را جمع کرده و با آنها در زمین پژوهشگاه تمرین می کند تا از نظر بدنی شرایطشان را ایده آل نگه دارد. در سنوات گذشته این تمرینات با حضور مربیان ایرانی هم همراه بود اما این بار درغیاب مربیان ایرانی در حال برگزاری است. 

از سویی کی روش امروز در حالی برای تماشای بازی استقلال - لوکوموتیو تاشکند به استادیوم آزادی رفت که هیچ یک از دستیاران ایرانی همراه او نبودند. پیش تر هر گاه کی روش به استادیوم آزادی می آمد دستیاران ایرانی هم همراه او بودند. 

گویا کی روش هم چنان دستیاران ایرانی‌اش را نمی‌خواهد! این شاید چالش تازه کی‌روش با فوتبال ایران باشد. بعد از اینکه دستیاران ایرانی کی‌روش  در دبی حاضر نشدند به همراه پرسپولیسی‌ها به تهران برگردند کی روش در بازگشت به تهران خطاب به مهدی تاج اعلام کرد دستیاران ایرانی‌اش را نمی‌خواهد. دستیاران ایرانی کی‌روش در دبی با وجود اینکه از بازگشت به تهران سرباز زدند نتوانستند در تمرینات تیم ملی حضور  پیدا کنند! پیش تر زمزمه عدم دعوت از پرسپولیسی ها به اردوی تیم ملی وجود داشت که به نظر می رسد بعد از کش و قوس های فراوان این مشکل حل شده.

کی‌روش در تازه ترین یادداشتی که فیس بوک خود منتشر کرده نوشته بعد از  تماشای بازی سردار آزمون و میلاد محمدی  در روستوف و ترک گروژنی حالا بازی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را تماشا می کنم تا بازیکنان را زیر نظر بگیرم. از  سویی برخی از بازیکنانم این روزها به طور گروهی در زمین پژوهشگاه تمرین می کنند تا تمرین اصلی تیم ملی در  روزهای آتی آغاز شود. 


٢٠:٥١ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٢٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٩١خروج