سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
آخرین اخبار
اخبار > مربی طرح فتح خواهران تربیت بدنی سپاه استان سمنان:حصول انديشه ورزي در ورزش بسيج با اجراي طرح جهادي فتح
 


  چاپ        ارسال به دوست

مربی طرح فتح خواهران تربیت بدنی سپاه استان سمنان:حصول انديشه ورزي در ورزش بسيج با اجراي طرح جهادي فتح

مربی طرح فتح خواهران سپاه استان سمنان گفت: با اجرای طرح جهادی فتح در استان می توان شاهد بروز ثمرات و بركات فراوان بود و اندیشه ورزی در ورزش بسیج حاصل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، طیبه احمدپور مربی طرح فتح خواهران سپاه استان سمنان  گفت: با اجرای طرح جهادی فتح در استان می توان شاهد بروز ثمرات و بركات فراوان بود و اندیشه ورزی در ورزش بسیج حاصل شود.

مربی طرح فتح خواهران سپاه استان سمنان بیان داشت:درشهرستان سمنان و در بخش خواهران کلاس های آموزش طرح فتح برای گردان کوثر از آبان ماه سال94 و برای خواهران کادر از آذرماه سال 94 زیر نظر بنده به شکل منسجم  و حرفه ای آغازشده است

احمدپور گفت:‌در این دوره از کلاس های آموزشی نیروها توانستند علاوه بر افزایش آمادگی جسمانی و قدرت بدنی، توان رزمی و دفاعی خود را نیز افزایش دهند؛ دستورالعملی که از جانب مسئولان ارائه شده است کامل و جامع بوده است؛ اما در ادامه این طرح از آن فاصله گرفته ایم.

وي بيان داشت: مهم ترین علل فاصله آن نبودن حرکات نمایشی به روز و نحوه بیان آموزش طرح برای متربیان است که این عامل انگیزه رغبت مربی و متربی را کاهش داده است.

مربی طرح فتح خواهران سپاه استان سمنان با قدرداني از تمامی مسئولان سپاه استان سمنان که تلاش های فراوانی را در جهت ارتقاي این طرح انجام داده اند؛ تأكيد كرد:‌ جهت حفظ اقتدار وصلابت طرح فتح همچون گذشته و جلوگیری از خستگی و رکود مربیان و نیروهای فعال در این طرح، تدبیر خردمندانه استادان و فرهیختگان و همچنین مسئولان طرح فتح را برای برداشتن گام های موفقیت بعدی مؤثر می دانم.

احمدپور بيان داشت: براساس برنامه ریزی و نیازسنجی در سال جاری، سطح توانمندی جسمانی و آمادگی دفاعی خواهران کادر و گردان کوثر در سال آینده ارتقا یابد و همچون گذشته فتح، اولویت اصلی ورزش قرار گیرد.

 

 


٢٠:١٩ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٢٤١    /    تعداد نمایش : ٥٥٢خروج